Pütürge Gençlik Merkezi'nden Nemrut Dağı Etkinliği

Pütürge Gençlik Merkezi'nden Nemrut Dağı Etkinliği
A- A+

Pütürge Gençlik Merkezi tarafından  "Merkezim Her Yerde" Projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte Nemrut Dağı ziyaret edilerek, güneşin batışı izlendi.

Pütürge Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Hikmet Bucak, “Pütürge Gençlik Merkezi olarak eğitmenlerimiz ve diğer çalışanlarımızla beraber amacımız Malatya'da Gençlere sunulan her imkanı, verilen Eğitimi ve yapılan her türlü sosyal ve sportif  faaliyeti  imkanlarımız dahilinde Kubbe Dağı gibi Asil ve Şiro Çayı Şen olan  Pütürge'nin çocuklarına, gençlerine ve halkına sunmaktır. Nemrut Dağı’na ulaşım süresince çocuklarımıza çeşitli etkinlikler de yaptırdık. Nemrut Dağının turistik tanıtımı, Gençlerin tarihi bilinçlendirilmesi ve merkezimizin misyonunu yine kendimize has bir Vizyonla öğretmektir, çünkü biz Pütürge Gençlik Merkeziyiz ve farkımız tarzımız olmalıdır, diyoruz.” Şeklinde konuştu.

Çocukların Nemrut Dağı’nı ziyarete gelen turistlerle de güzel bir vakit geçirdiğini belirten Bucak, “Nemrut Dağı etkinliğimizde gençlerimize  her türlü desteği sunan Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkililerimize, Malatya İl Müdürümüz Ebu Bekir Kayhan'a, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Bayram Perihan'a, fedakar eğitmenlerimize ve Pütürge Büyüköz Muhtarımıza çok teşekkür ederim.” İfadelerini kaydetti. 

Kubbedagi.com'da yayınlanan haberler kendi haber merkezi veya haber paylaşımı yaptığı müstakil diğer haber sitelerinin haberleridir. Bu nedenle Pütürge-Doğanyol Eğitim Vakfı kaynaklı haberlerin dışında diğer haberlerin alınıp başka sitelerde yayınlanmasına kesinlikle izin yoktur.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar