Pütürge'de öğrenciler hem güldü, hem eğlendi

Pütürge'de öğrenciler hem güldü, hem eğlendi
A- A+

Pütürge Gençlik Merkezi ve Orduzu Gençlik Merkezi işbirliği ile Pütürge ilçesindeki çocuk ve gençlere yönelik olarak etkinlik düzenlendi. 

Pütürge Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu’nun bahçesinde gerçekleşen etkinlikte gençlik çalışanları ve gönüllü gençlik liderleri çocuklara oynattığı oyunlar ve yaptıkları kısa yarışmalarla öğrencilere unutulmaz bir gün yaşattılar. 

Pütürge Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen’de etkinliklere katılarak öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Masa tenisi, Badminton, Matrak, Parkur, Labirent, Bardak oyunu (zeka oyunları) gibi onlarca oyun oynarken, miniklere yönelik olarak ayrıca yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirildi.

GSB Pütürge İlçe Müdürü Hikmet Bucak "Kaymakamımız Sayın Ahmet Kasım Tecimen'in bu konu ile ilgili program yapmamızı istedi, bizde Malatya İl Müdürlüğümüze konuyu anlattık, kendi personellerimiz ve onlardan gerekli eleman ve ekipman takviyesiyle böyle güzel bir etkinlik yaptık. Pütürge’mizde bu yıl 5 Mart tarihinde yine daha kapsamlı bir etkinliğimiz olmuştu ve aynı yıl içinde ikinci defa böyle kapsamlı bir program yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Malatya'da gençlere sunulan ne imkan varsa onu az veya çok Pütürge'nin gençlerine sunma gayreti içinde olacağız” dedi.

Haberle İlgili Diğer Fotoğraflar
Kubbedagi.com'da yayınlanan haberler kendi haber merkezi veya haber paylaşımı yaptığı müstakil diğer haber sitelerinin haberleridir. Bu nedenle Pütürge-Doğanyol Eğitim Vakfı kaynaklı haberlerin dışında diğer haberlerin alınıp başka sitelerde yayınlanmasına kesinlikle izin yoktur.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar