Malatyalı Öğrenci Hastanede Temizlik Görevlisi Olarak Çalışırken Tıp Fakültesini Kazandı

Malatyalı Öğrenci Hastanede Temizlik Görevlisi Olarak Çalışırken Tıp Fakültesini Kazandı
A- A+

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrin Servisi'nde temizlik görevlisi olarak çalışırken İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Melisa Metin için sosyal medya hesabından, “Aramızdaydın ama bu daha özel bir hoş geldin Melisa!” açıklamasını yaptı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kıp Merkezi’nde temizlik görevlisi olarak çalışırken, Tıp Fakültesini kazanan Melise Metin’i tebrik eden bir mesaj yayınladı. 

Bakan Koca, “TIP FAKÜLTESİNİ KAZANDI. Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrin Servisinde TEMİZLİK GÖREVLİSİ olarak çalışan Melisa, çalıştığı hastanenin tıp fakültesini kazandı. Hekimlik çocukluk hayaliydi. Başarısı için kutluyoruz. Aramızdaydın ama bu daha özel bir hoş geldin Melisa!” açıklamasını yaptı. 

Kubbedagi.com'da yayınlanan haberler kendi haber merkezi veya haber paylaşımı yaptığı müstakil diğer haber sitelerinin haberleridir. Bu nedenle Pütürge-Doğanyol Eğitim Vakfı kaynaklı haberlerin dışında diğer haberlerin alınıp başka sitelerde yayınlanmasına kesinlikle izin yoktur.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar